paylaş

ANA SAYFA  »  KURUMSAL   »  HAKKIMIZDA


HAKKIMIZDA


Fatih Etiket Üretim

Fatih Etiket Üretim 2

Fatih Etiket Üretim 3


1982 yılında dar dokuma lastik imalatı ile sektöre adım atan şirketimiz; 1988 yılında FATİH ETİKET adı altında dokuma etiket üretimine geçmiş ve daha sonraki yıllarda ürün yelpazesini genişleterek karton etiket, kravat (logolu şirket kravatları ve okul kravatları), arma, minyatür halı ... ve menşei ip olan birçok ürünü de sektörün hizmetine sunmuştur.

Üretim süreçlerinde sürekli gelişimi hedefleyen FATİH ETİKET, bu doğrultuda 2011 yılından itibaren 600 m2 lik yeni fabrikasında hizmet vermeye başlamıştır. Yeniden yapılanma ve geliştirme çalışmaları çerçevesinde makine sayısını 12'ye çıkaran FATİH ETİKET, geniş makine parkurundaki 100 cm den 160 cm'ye kadar değişen farklı genişlikteki ve farklı teknik özelliklere sahip makineleriyle müşterilerinin ihtiyaçlarına göre üretim yapabilme yeteneğine sahiptir. İnsana ve teknolojiye yatırım yapmaya devam edecek olan FATİH ETİKET, yurt çapında ve dış pazarlarda ürün yelpazesini geliştirerek faaliyetlerine devam edecektir.

FATİH ETİKET; kalite anlayışı, teknolojiye yaptığı yatırımları, müşteri odaklı yaklaşımı ve kendini sürekli yenilemesiyle emin adımlarla yoluna devam etmektedir. Ürünlerin sipariş aşamasından, sevkiyat aşamasına kadar her kademede kalite, güven ve hız kavramlarını ön plana çıkaran FATİH ETİKET siz değerli müşterilerimize, zamanında ve kusursuz üretim yapmaktan memnuniyet duymaktadır.


2024. Copyright © FATİH ETİKET | F. C. DOKUMA ETİKET SAN. VE TİC. LİM. ŞTİ. Tüm hakları saklıdır.

Avinga | XML